NEPŘEHLÉDNĚTE

Deset let za hackerství – hrozný trest - ByznysPlac.cz

Dávat fotografie celebrit na internet se nevyplácí. Christopher Chaney byl uznán vinným za neoprávněný přístupu k počítači a odposlouchávání více než 50 lidí v zábavním průmyslu mezi listopadem 2010 a říjnem 2011. Trest je vysoký a blednou proti němu výroky ..

Majetek českých miliardářů - ByznysPlac.cz

Ve Forbesu zase figuruje jméno nejbohatšího Čecha a nezmizí, dokud bude exitovat. Otázkou je kdo? Vydrží déle časopis nebo jmění? Zda je Kellner skutečně nejbohatším, není jisté. Kellnerův majetek a celá osoba Kellnera je zakryta podivuhodnou pavučinou. Sám ..

Daň z přidané hodnoty – a kde je hodnota - ByznysPlac.cz

Bylo by zajímavé, kdyby se skutečně daň z přidané hodnoty počítala z hodnoty, která vznikla pouze nějakou přirážkou. Alespoň tak navozuje DPH svůj smysl. Protože žádnou takovou hodnotu nalézt nelze a co kdyby se zboží prodávalo za výrobní cenu, existuje stále ..

Jednotná evropská daň - ByznysPlac.cz

Když se sejdou odboráři, tak vždy jednají o penězích těch ostatních. Určité nároky zaměstnanců jsou samozřejmě nezbytné. Proč si ale odboráři myslí, že podstatou jejich činnosti jsou daně z podnikání jejich zaměstnavatelů? A nejen myslí, ale snaží se ..

Zrušení a řetězení živností - ByznysPlac.cz

Z udělení živnostenského oprávnění se pomalu, ale jistě stává jakýsi státní regulační nástroj. V České republice je živnost velice komplikovaná a v podstatě zbytečná. U volných živností jde jen o ohlášení a nepožadují se žádné zvláštní podmínky. ..

Konečně budeme svět vidět přes růžové brýle - ByznysPlac.cz

Google se nevzdal myšlenky počítače v (ne)dioptrických brýlích. Brzy budou chodit po ulicích lidé, kteří sice nemají nic se zrakem, ale brýle přesto nesundají. Budou totiž spojeni s internetem neustále pomocí zraku a miniaturní obrazovky.Prodej brýlí Google Glass ..

Jak si koupit autobus bez garance? - ByznysPlac.cz

Rozmazlení majitelé aut si zvykli na precizní podmínky autosalonů. Nejen, že se výrobci a s nimi také prodejci předhánějí ve snaze získat dalšího kupujícícho, ale prodlužují záruky, dodávají kvalitní vybavení navíc a slibují dárky, slevy a bonusy za nákup ..

Co přinesl minulý týden ve světě internetu - ByznysPlac.cz

Minulý týden se děly skutečně zajímavé věci. Internetová dálnice prudce zpomalila provoz, protože došlo k útokům na servery společnosti, která filtruje spam. A dokonce měl výpadek i oblíbený Webtrh. A Čína naklonovala nový Samsung S IV tak rychle, že byl v ..