Dokonce i autovrak můžete výhodně prodat

Automobil je složitý stroj, který se skládá ze stovek různých součástek. Ať už se o vůz staráte jakkoliv, dříve nebo později přijde den, kdy už bude starý a bude potřeba se ho zbavit. Dojít k tomu může mnoha způsoby, třeba už ho máte příliš dlouho a nevyplatí se vám ho dále opravovat, možná je po bouračce nebo prostě už vám nevyhovuje a chcete si koupit nový. Ať už je důvod jakýkoliv, můžete se vozu zbavit snadno, rychle a navíc za něj dostat zaplaceno. Nemusíte se obracet jen na lokální vrakoviště, existují firmy, které vám nabídnou mnohem lepší podmínky pro prodej auta na náhradní díly.

ZAHOTOVE.CZ vám zaplatí ihned

ZAHOTOVE.CZ je česká firma, která se zabývá výkupem a likvidací vozů. Jelikož dělá výkup aut na náhradní díly, za likvidaci vozu vám vždy zaplatí a to i v případě starého nebo bouraného vraku. Firma odkupuje pojízdné i nepojízdné osobní vozy, nákladní vozy a také stavební stroje. Když ji kontaktujete, můžete se snadno dozvědět, jaká je hrubá výkupní cena za váš vůz. Samotná cena se odvíjí od stavu vozidla, aktuální výkupní ceny železa a použitelnosti náhradních dílů. Jestliže budete s cenou souhlasit, už do 24 hodin si pro auto přijede pracovník firmy a odtáhne ho. Jde o velkou výhodu, protože s vozem nemusíte nikam cestovat.

Když technik dorazí, vůz si prohlédne a po krátké prohlídce vám sdělí čistou výkupní cenu. Podepíše se namístě kupní smlouva a také dostanete peníze na ruku. Většina společností posílá jen peníze na účet a ještě na ně musíte čekat, zde je dostanete ihned. Co se týče papírování, to firma zařídí za vás.

Celý proces je velmi rychlý a budete velmi překvapení, jak snadné to je. Pokud jste doposud likvidaci svého starého vozu odkládali, tak nyní už víte, že se stačí obrátit jen na ZAHOTOVE.CZ a do zítřka se můžete vozu zbavit a ještě mít peníze v kapse. Nezáleží odkud v České republice jste, služba je dostupná všem a tyto podmínky vám nikdo jiný nenabídne. Zajímá vás více informací? Navštivte web firmy, kde najdete kontakt i odpovědi na vše, co potřebujete vědět.