Jak si zajistit potřebné zázemí pro veřejné akce velkého i malého charakteru?

ALFA Container rent s.r.o je společnost, která poskytuje zázemí pro společenské, kulturní, sportovní či hudební akce malého i velkého charakteru. Kromě toho vám poskytne zázemí na staveniště, dočasnou kancelářskou budovu, ubytovnu nebo sklad. Ve své nabídce má k pronájmu obytné, sanitární i skladové kontejnery nebo sestavy, které vám připraví na míru. Kromě kontejnerů nabízí i pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Kontejnery ALFA CONTAINR Rent

Objednáte-li si pronájem kontejnerů, ty jsou ihned připravené pro používání. Jsou opatřené elektroinstalací, topením, které zajišťují elektrické přímotopy, osvětlením, zásuvkami i vypínači. Mohou sloužit jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. V případě kontejnerů použitých jako santární jednotky, jsou tyto opatřené sanitární výbavou, rozvody vody a odpadů. Jednotlivé kontejnery můžete velmi snadno propojovat a to pomocí venkovních propojovacích kabelů. Vytvoříte tak sestavy nebo modulové objekty, ke kterým si můžete objednat různé druhy příslušenství a výbavy – schodiště, podesty, klimatizaci nebo nábytek.

V nabídce naleznete přes 900 kontejnerů.

Mobilní oplocení pro každou příležitost

Mobilní oplocení je ideální volba pro vytvoření potřebného zázemí a jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do jakéhokoli objektu. Může vám pomoci vymezit prostor nebo usměrnit pohyb osob. Mobilní oplocení je velice variabilní a to díky tomu, že se skládá z velice jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství. Lze jej nainstalovat téměř kamkoli. Pronajmout si můžete jak klasické oplocení, tak i nízkou variantu. Díky té můžete vytvořit třeba uličky, které usměrní pohyb osob po vymezeném areálu.

Mobilní toalety pro dokonalé sociální zázemí

Pronájem mobilních toalet je dokonalou možností, jak vytvořit kdekoli potřebné sociální zázemí. Tyto mobilní toaltety jsou ideální volbou pro veřejné i soukromé akce, pro krátký, ale i delší časový úsek. Kromě toho se nemusíte o nic starat. Společnost zajistí nejen jejich instalaci, ale také pravidelný servis, který zahrnuje také údržbu a desinfekci.