Nechte si ve firmě udělat novou elektroinstalaci

Ať podnikáte ve velkém nebo v malém, základem každého úspěšného byznysu je mít dobré zázemí. Potřebují-li však vaše firemní prostory, kanceláře či například výrobní hala zrekonstruovat, je zapotřebí dbát i na kvalitní elektroinstalaci a elektrotechniku. Neponechávejte nic náhodě.

Investice do nové elektroinstalace a elektrotechniky se vyplatí

Stará elektroinstalace ani elektrotechnika není bezpečná a ohrožuje život váš i vašich zaměstnanců, ale zároveň může přerušit bezproblémový chod firmy. Jednou za několik let je dobré nechat si od odborníků udělat revizi a opravit či vyměnit, co je zapotřebí.

Začněte například tím, že si pořídíte elektrické nebo kartáčové motory, neboť právě ty jsou jednou z nejdůležitějších komponent všech moderních systémů. Firma Schmachtl svým zákazníkům nabízí elektrické motory Bühler, EC motory Bühler či kartáčové DC motory Bühler. Kromě toho si zároveň lze pořídit šnekové převodovky, enkodéry, planetové převodovky či celé řídící jednotky.

Elektromotory mají mnoho podob, proto jsou vůbec nejrozšířenější pohonnou jednotkou v průmyslovém i domácím využití. Univerzální elektrické motory své uplatnění najdou v drobných ručních strojích i v přenosných domácích elektrospotřebičích.

Automatizace šetří náklady i čas

Nezapomeňte ani na rozvaděčovou techniku, která zahrnuje rozvaděče a rozvodnice a pomocný materiál. Do firmy se mohou hodit i nejrůznější napájecí zdroje, termostaty, topení a ventilátory do rozvaděčů, konektory, rozvaděčové žlaby nebo kabelové vývodky.

Chcete-li svou firmu plně automatizovat, zaměřte se na programovatelné automaty (PLC) čili zařízení, která v kombinaci s programem řídí činnosti v průmyslových a technologických procesech. Účelná je i senzorika či bezpečnostní technika. Automatizačními procesy šetříte čas svůj i svých zaměstnanců a také peníze.

Firma Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky i strojírenství. Své portfolio zastupovaných firem neustále rozšiřuje a to především proto, aby svým zákazníkům nabídla veškeré výrobky a služby, které s oblastí její působnosti úzce souvisí. Celou nabídku společnosti najdete na jejích oficiálních webových stránkách.