Toužíte po společnosti s ručením omezením? Nejprve si zajistěte sídlo

Toužíte po vlastní společnosti? Začít s podnikáním je jednoduché, ale dosáhnout úspěchu už vyžaduje velkou píli. Pokud jste ale pracovití, zajisté vaše práce začne přinášet ovoce. Když rostete a máte větší zisk, pochopitelně přicházejí myšlenky na to, že už nechcete podnikat jako OSVČ, ale pod hlavičkou vlastní společnosti. Není to nic nesplnitelného. Každý si může společnost založit a v dnešní době je to jednodušší než kdy předtím.

Máte vyřešené sídlo?

Abyste si mohli společnost založit, potřebujete sídlo. Pokud máte vhodnou nemovitost nebo pronajaté prostory, které můžete pro tyto účely použít, máte vyhráno. Mnoho lidí ale takové prostory nemá. Řada lidí pracuje z domova, často se stěhuje nebo jsou jejich prostory pro sídlo z nějakého důvodu nevhodné. Nemusíte ale věšet hlavu. Je vám k dispozici služba virtuální sídlo pro OSVČ a firmy, kterou nabízí společnost na Firmy-sidla.cz.

Díky této službě si nemusíte pronajímat drahé prostory, ale jen si pronajmete adresu, kterou můžete používat. Pronájem samotného sídla je ve srovnání s pronájmem prostorů neuvěřitelně levný a stojí už od 99 korun za měsíc. Nabízí se vám pronájem sídla na celé řadě prestižních pražských adres. Nejde však jen o samotnou adresu, kterou si dáte do hlavičky společnosti. Na dané adrese můžete skutečně fungovat. Budete zde mít označenou schránku a může vám sem chodit korespondence. Veškerou korespondenci si můžete nechat skenovat nebo přeposílat na adresu, kterou si sami zvolíte, třeba rovnou k vám domů. To stále není vše, na daném sídla si můžete v případě potřeby pronajmout reprezentativní konferenční prostory, třeba pro schůzku s klientem nebo obchodním partnerem. Zajistěte si virtuální sídlo praha 7 třeba ještě dnes. Tuto službu využívá stále více podnikatelů a můžete ji snadno využít i vy. Pro více informací navštivte web společnosti firmy-sidla.cz.