Zvolte pro coworking příjemné místo v Praze

Hledáte moderní sdílený pracovní prostor, kde byste mohli s kolegy, zákazníky nebo obchodními partnery probírat různé záležitosti? Pro takové účely je nejvhodnější hezké místo, kde máte klid a kde se cítíte příjemně. Velmi žádaná je pro coworking Praha, protože zde sídlí nejvíce společností a také jsou tu vysoké požadavky na prostory pro obchodní jednání. Vhodné místo už hledat nemusíte, nejlepší prostory vám nabídne Green Table.

Coworking a eventy s přátelskou atmosférou

Co je to Green Table? Jedná se o vegetariánské bistro a zároveň místo pro coworking. Jestliže hledáte coworking Praha 1, Green Table naleznete právě zde a to na adrese Na Florenci 15. Pokud už vás nudí obyčejné konferenční prostory a zasedací místnosti, zde si to zamilujete. Toto místo bylo vytvořeno s ohledem na udržitelnost a podporu cirkulární ekonomiky. Sekce pro coworking se tu skládá z několika místností, které může využívat kdokoliv, od firem až po podnikatele, vědce, studenty a další. Už jen využíváním těchto prostorů podporujete ekologickou transformaci.

Snad vše je zde naprosto fascinující. Jsou zde využívány inovativní technologie pro udržitelnost. Například květiny v místnostech jsou zavlažovány vyčištěnou vodou z bistra a rostou ze substrátu, který je obohacený o kal z čističek odpadních vod. Je zde biodynamické osvětlení reagující na venkovní podmínky, takže světelné podmínky v místnosti budou vždy ideální. Příjemný vzduch, který zde budete dýchat, je čištěn ekologickými filtry. Co se týče nábytku, je vytvořen z ekologických nebo recyklovaných materiálů. Například přítomné truhlářské výrobky jsou z dřevěného odpadu. Prostory jsou pro coworking jako stvořené. Je zde moderní technologické zázemí, díky kterému zde můžete vést jednání, přednášky, školení, workshopy, eventy, konference, ale také tu můžete prezentovat filmové projekce. Pronajmout si můžete jak jednu, tak i více místností. Zjistěte více informací na greentable.cz.