Nemáte kam uskladnit nepotřebné věci? Zajistěte si pronájem skladovacích prostor

Máte nepotřebný drobný nábytek nebo věci, které potřebujete uskladnit, bohužel vám chybí dostatek skladovacích prostor? Pak využijte služby profesionálů. Pronájem skladovacích prostor nabízí a zajišťuje platforma kup si místo. Působí od Karlových Varů až po Prahu a nabízí možnost pronájmu místa, kde si můžete uskladnit svoje věci. Sklady, kam si věci umístíte, jsou zabezpečené. Pokud nemáte možnost je na místo určení dopravit, není problém zajistit vyzvednutí a odvoz.

Proč právě kupsimisto.cz?

Věci můžete kdykoli přidávat či odebírat. Vždy budou bezpečně skladované. Máte možnost flexibilního vyzvednutí. Skladovací plocha je až do 500m². Skladovací doba je od jednoho měsíce. Skladovací prostory jsou pojištěné. K dispozici máte i krabice, do kterých si můžete skladovací předměty uložit. Věci si můžete kdykoli přidávat. Krabice potřebné pro stěhování si můžete zakoupit nebo pronajmout.

Zajistit uskladnění můžete i pro menší kousky nábytku. Pokud je nábytek větších rozměrů, j účtován příplatek.

Nabízí skladování od 19,99 Kč za m3 a měsíc.

Jak funguje kupsimisto.cz?

Nemusíte se o nic starat. Zaměstnanci společnost přijedou na místo určení a zajistí odvoz všeho potřebného do svých skladovacích prostor. Servis je pro vás zajištěn zdarma. Skladování vašich věcí je bezpečné. Sklady jsou zabezpečené a pojištěné. Také logistika je rychlá. Vaše věci odvezou nebo přivezou flexibilně, dle vašich potřeb a požadavků. Sklady jsou umístěné v okrajových částech Karlových Varů a na území Prahy.

V domluveném termínu přijedou zaměstnanci. Krabice a větší předměty označí QR kódem a štítkem, všechno naloží a uskladní.

Podrobnější nabídku i s kontaktním formulářem naleznete na webu společnosti.