Investice do dluhopisů BICZ nabízí jistotu

Hledáte zajímavou investici, která by rozšířila vaše portfolio a přitom byla bezpečná? Odpovědí je investice do dluhopisů BICZ Bond se společností BICZ, nabízející pevný výnos. Investice je podložena výnosy z luxusních rezidenčních nemovitostí, takže nemusíte mít obavy, že byste o své peníze přišli. Investování je snadné, jen to chce spolehlivého parťáka.

Vyplatí se investice do dluhopisů?

Otázka by měla znít, zda se vám vyplatí jakákoliv investice, která je bezpečná. Odpověď je ano, vyplatí se. V současné nejisté době, kdy se potýkáme s inflací, je dobré finanční přebytky nějakým způsobem zpeněžit. Třeba skrze investice do dluhopisů. Holding BICZ je ideální volbou, ať už chcete rozšířit stávající portfolio nebo hledáte možnost pro svou první investici. Jestli s investicemi teprve začínáte, pojďme se podívat, co to ten dluhopis vlastně je.

Někdy je dluhopis, jinak také cenný papír, nazýván obligací nebo nondem. Tento cenný papír je závazný pro emitenta, který je na jeho základě povinen vyplatit majiteli dluhopisu částku, na kterou je cenný papír vystaven. Výhodou je, že pokud jste majitelem takového dluhopisu, předem víte, kdy a kolik vám bude vyplaceno.

Možná si říkáte, že dluhopisy nejsou pro vás a máte o své první investici jinou představu. Společnost BICZ nabízí také možnost investice do nemovitostí. Podívejte se na další projekty a vyberte si ten, který vám sedne nejlépe. Zaujmout by Vás mohl například Park Golf v Hradci Králové.

Investice do dluhopisů BICZ. Co potřebujete vědět?

Jak už zaznělo v úvodu, holding BICZ v současné době nabízí dluhopisy BICZ Bond. K dispozici je 5 typů dluhopisů. Investice do dluhopisů je v tomto případě význačná tím, že jsou všechny vybrané prostředky výrazně diverzifikovány, aby byly peníze investora maximálně chráněny. Majetek je rozdělen skrze mateřskou společnost do všech menších projektů společnosti. Samotný prodej byl spuštěn 15.3. 2023 a předběžně by měl běžet po dobu jednoho roku. Skončit by měl 14.3. 2024.

Uvolněno bylo jenom 100 milionů Kč, takže s nákupem dluhopisů zbytečně neotálejte. Lze předpokládat, že budou vyprodány mnohem dříve. Nakupovat lze již od 50 000,- Kč, takže jsou vhodné i pro menší nebo začínající investory.

Dluhopisy jsou nepřímou investicí do rezidenčního bydlení. Jejich výhodou je, že na ně nemají vliv silné výkyvy na ekonomickém trhu.

Dluhopisy BICZ Bond a jejich výhody

Už jsme si vysvětlili, v čem spočívá podstata dluhopisů. Teď se ještě podívejme na některé výhody, které tento typ investice nabízí.

  • Hlavní výhodou je pravidelná měsíční výplata a to na základě pevného úroku, vždy ve výši zvoleného typu emise,

  • plánem společnosti BICZ je sestavit portfolio výnosných nemovitostí s výsledným příjmem minimálně 10 % p.a.,

  • vedle inkasovaných nájmů vyplácí emitent úroky také z příjmu, který vzniká prodejem vlastněných nemovitostí,

  • do portfolia společnosti jsou zařazeny projekty nabízející přidanou sociální a ekologickou hodnotu.

Garance jistoty, že o své prostředky nepřijdete

Jakou máte jistotu, že o své prostředky nepřijdete? Pro investice do dluhopisů, stejně jako pro investice do nemovitostí s BICZ holding mluví dosavadní plnění závazků. Všechny, jak sesterských tak mateřské společnosti, byly vždy vyplaceny řádně v plné výši a k příslušnému datu.

Zajímá vás více informací? Přečtěte si, co se aktuálně ve společnosti BICZ děje. Co je nového a na jaké projekty jsme se aktuálně zaměřili. Chcete začít investovat? Kontaktujte nás, dohodněte si schůzku a pojďme se do toho společně pustit.