Zajistěte si přepravu strojů i celých továren

Stěhování je záležitostí, kterou chce mít většina lidí co nejrychleji za sebou. Je ale rozdíl mezi stěhováním bytu nebo kanceláře a stěhování těžkých strojů. Nejde o nic výjimečného, celé společnosti se stěhují den co den. Když například výrobní společnost ukončí činnost v nějaké zemi, nemusí se veškerého vybavení zbavovat. Stačí oslovit specializovanou společnost, která se na přepravy strojů specializuje. Mezi nejlepší společnosti v oboru patří AIS EURELO, zkušený dopravce, který dokáže zajistit mezinárodní stěhování téměř čehokoliv.

Jak přeprava probíhá?

AIS EURELO není žádným nováčkem, v oblasti průmyslového stěhování působí už více než 40 let. Pomáhá přesouvat všechny druhy společností, od farmaceutických až po výrobní. Dokáže vám, že se i rozsáhlé stěhování obejde bez stresu. Celá akce bude pečlivě naplánována krok po kroku. Společnost má rozsáhlé znalosti o stěhování zařízení po celém světě. Může vám zajistit přestěhování jednoho jediného stroje, ale i celé továrny. Přeprava strojů bude doprovázena použitím speciální techniky, k dispozici jsou i jeřáby, které zajistí přesun těžkých břemen. Přepravovat se mohou nejen stroje, ale také celé výrobní linky, které se rozdělí, naloží a přesunou na potřebné místo. Vše bude probíhat podle předem stanoveného harmonogramu. Jakmile se stroje dostanou na požadované místo, opět bude vše složeno a nainstalováno, abyste mohli veškeré stroje co nejdříve používat.

Můžete využít stěhování na klíč, které zahrnuje vše potřebné, bude vám přidělen projektový manažer, budete mít zajištěné potřebné dokumenty, profesionální odpojení a demontáž, skladování, přepravu na jakékoliv místo na světě a další. Zajímá vás více informací o stěhování strojů? Vše potřebné naleznete na webových stránkách společnosti aiseurelo.cz, kde ji můžete také kontaktovat. Spolupracujte se zkušeným poskytovatelem, který vám zajistí profesionální jednání i servis. Ať už je stěhování jakkoliv rozsáhlé, vše proběhne hladce a podle vašich očekávání.