Potřebujete plastové výrobky nebo polotovary? Zajistěte si vstřikování plastů

Jen málokdo je natolik všestranný, aby si mohl vyrábět vše svépomocí. Pokud potřebujete vyrábět výrobky, ale nemáte na to potřebnou techniku nebo kapacity, není nic jednoduššího, než se obrátit na specialisty, kteří to udělají za vás. Platí to i v oblasti vstřikování plastů. Jde o techniku výroby, díky které dnes vzniká mnoho výrobků. Jestliže potřebujete vyrábět plastové výrobky, neexistuje lepší možnost než se obrátit na firmu KP-Works, která vám jejich výrobu zajistí za těch nejlepších podmínek.

Specialista na vstřikování plastů

KP-Works není žádným nováčkem, jde o experty, kteří na trhu figurují už tři dekády a disponují potřebnou technikou i zkušenými pracovníky. Pokud je vaším cílem vstřikování plastů, výroba plastových a pryžových dílů a výlisků, můžete se na firmu obrátit. Firma velmi dbá na kvalitu a profesionální jednání. Jakmile se na ni obrátíte, udělá maximum, abyste byli s výsledky její práce spokojení. Pokud máte jakékoliv požadavky, neváhejte je firmě sdělit, disponuje svými vlastními stroji, kterými jsou vstřikovací lisy s uzavírací silou do 100 tun a velikostí výlisku do 180 gramů.

Není plast jako plast, firma ale dokáže vstřikovat všechny technické plasty, jako jsou PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné.

Pro vstřikování plastů Mladá Boleslav byste nenašli lepší specialisty. Jelikož firma přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně, zajistí vám vždy řešení, které bude na míru vašim požadavkům. Spolupráce může začít tím, že firmě zašlete svou poptávku. Učinit tak můžete přímo na jejím webu KP-works.cz, kde najdete kontakty i kontaktní formulář. Bude vám zaslána cenová nabídka a poté můžete konzultovat další postup. Obvykle následuje návrh a konstrukce. Vyrobí se vzorek, který se otestuje a předá. Následuje optimalizace a schválení, Poté předání produktu a případně sériová výroba. KP-Works ale není jen specialistou na vstřikování plastů, obstará vám také výrobu forem, přípravků a také obrábění. Zjistěte více na webu firmy.